Kurallar değişti
peki ya siz hazır mısınız ?

Proje Oluşturun

En dikkat çekici kampanya kurgularını oluşturun veya bizden destek alın.

Filtre Sistemi

Sisteme kayıtlı tüm influencerları detaylı olarak filtrelendirin ve size uygun influencerlar ile çalışın.

Kampanya Yönetimi

Kampanyanızı bir kaç dakikada oluşturun ve revize isteklerini, kampanya durumunu anlık takip edin.

Şeffaf Raporlama

Etkileyenin oluşturduğu içeriklere ait kampanya sonuç istatiklerine ve metriklerine ulaşabilirsiniz.

INFLUENCER MARKETİNG


Influencer marketing size geleneksel pazarlamadan veya alışık olduğunuz diğer online reklam kanallarından çok daha fazla etki yaratmaktadır. Tavsiye, öneri şeklinde yürütülen reklam çalışmaları doğru yapıldığında 2 kat fazla satış yapmanızı sağlayabilir. Pazarlama Şefleri, Creative Direktörler, Pazarlama Müdürleri, Dijital Pazarlama Yöneticileri, İletişim ve Halkla İlişkiler Yöneticileri, Ürün Yöneticileri ve Girişimciler diğer ilgililer Influencer Marketing sizinde ilgi alanınıza girebilir.

Sektördeki en özel etkilenen ağına sahip bir Influencer Pazarlama ajansıdır. Etkilenen kişiler aracılığıyla mümkün olan en organik yolla içerik oluşturma konusunda uzmanız. Markanızı Facebook, Instagram, Snapchat, Twitch, Musically YouTube’daki en etkili kişilerle sosyal medya etkileşimi arttırın.

Neden Influencer Ajansı ?

Etkili pazarlama programlarının başarılı bir şekilde geliştirilmesi, sürdürülmesi, ölçülmesi ve optimize edilmesi konusunda tüm şirketler için eşsiz bir deneyim sunarız. Özel seçim filtresi sayesinde markanıza en yakın fenomenleri bulun YouTube, Facebook, Twitter, Instagram ve Snapchat gibi sistemimize kayıtlı olan tüm influencerların istatistiklerini görün ve işbirliği yapın.

Influencer Pazarlamanın Size Faydaları

- Ürün ve hizmetinizi tanıtmak
- Marka bilinirliğini arttırmak
- Şirketinizin, ürününüzün, hizmetinizin güvenirliğini arttırmak.
- Potansiyel müşterileri bulmanızı sağlar ve satışlarınızı arttırır.
- Etkili bir geri bildirim mekanizması oluşturmak.


Kimlerle Çalışıyoruz ?

Fenomen, influencer, talent siz ne olarak adlanrırsanız adlandırın tüm sosyal medya platformlarında ve tanınmış en yaratıcı etkileyicilerle çalışıyoruz.

- Sosyal Medya Fenomenleri (Youtube, Twitter, Instagram,vb.)
- Şarkıcılar, Aktörler, TV ve Radyo Sunucular
- Blogcular, Eğitmenler, Gazeteciler, Fotoğraflar
- Uzmanlar, Yöneticiler, Analistler, Yazarlar
- Sosyal medya sayfaları ve grupları, Kanallar


Daha fazlası..

Hedef kitlenizle anlamlı sosyal etkileşim ve iletişim sağlamanız için bir takım strateji uzmanları, içerik yöneticileri, metin yazarları ile markanızın sesini geliştirir ve arttırırız.

Sosyal Medya Yönetimi

Online İtibar

PR Çalışması

Ücretli Reklam Yönetimi


Reklam Verenlerin Merak Ettikleri?

Influencer Ajansı Nasıl Çalışır?

Reklamverenler kendi kişisel etkileşim ilişkilerini yönetmek ve kendi kullanıcı tarafından oluşturulan içerik kampanyalarını yürütmek için kendi kendine hizmet platformumuzu kullanmaktadır. NeoReach, kampanyaları yönetmek ve sonuçlarını ölçmek için otomasyon ve izleme araçları ile desteklenen 3 milyondan fazla etkileyici hakkında veri sunmaktadır.

Hangi ödeme yöntemleri kullanılabilir?

Temsilciniz, tercih ettiğiniz ödeme şeklini çek, banka havalesi veya büyük kredi kartı ile kurmanıza yardımcı olacaktır.

  • Fusce imperdiet mollis quam.
  • Suspendisse porttitor sit.
  • Etiam hendrerit est sit amet sem.

Sözleşmeler, taahhütler veya özel şartlar var mı?

Fiyatlandırma, aylık üç aylık bir faturalandırma döngüsünde başlar ve kuruluşunuzun ihtiyaçlarına göre altı ayda bir ve yıllık seçenekler sunulur. Belirli gereksinimlerinizi doğrudan ürün temsilcinize söyleyin.

Etkilenen Medya Değeri (IMV) nedir?

IMV, etki alanınızdaki pazarlama faaliyetlerinin değerini diğer ücretli kanallarda nelere ödediğinize göre somut bir şekilde ölçmenizi sağlar ve böylece gerçek zamanlı karşılaştırmalı kıyaslama yapabilirsiniz.

NeoReach, etki denetleyicisi kampanyamı oluşturabilir ve yönetebilir mi?

NeoReach, kurum içi ve sertifikalı ajans ortak takımlarımızın birleşiminden danışmanlık, eğitim ve yönetilen hizmetler sunmaktadır. Her marka veya ajans kampanyası biraz farklıdır, bu nedenle doğrudan bizimle iletişime geçmek en iyisidir .