Kurallar değişti
peki ya siz hazır mısınız ?

Proje Oluşturun

En dikkat çekici kampanya kurgularını oluşturun veya bizden destek alın.

Filtre Sistemi

Sisteme kayıtlı tüm influencerları detaylı olarak filtrelendirin ve size uygun influencerlar ile çalışın.

Kampanya Yönetimi

Kampanyanızı bir kaç dakikada oluşturun ve revize isteklerini, kampanya durumunu anlık takip edin.

Şeffaf Raporlama

Etkileyenin oluşturduğu içeriklere ait kampanya sonuç istatiklerine ve metriklerine ulaşabilirsiniz.

INFLUENCER MARKETİNG


Influencer marketing size geleneksel pazarlamadan veya alışık olduğunuz diğer online reklam kanallarından çok daha fazla etki yaratmaktadır. Tavsiye, öneri şeklinde yürütülen reklam çalışmaları doğru yapıldığında 2 kat fazla satış yapmanızı sağlayabilir. Pazarlama Şefleri, Creative Direktörler, Pazarlama Müdürleri, Dijital Pazarlama Yöneticileri, İletişim ve Halkla İlişkiler Yöneticileri, Ürün Yöneticileri ve Girişimciler diğer ilgililer Influencer Marketing sizinde ilgi alanınıza girebilir.

Sektördeki en özel etkilenen ağına sahip bir Influencer Pazarlama ajansıdır. Etkilenen kişiler aracılığıyla mümkün olan en organik yolla içerik oluşturma konusunda uzmanız. Markanızı Facebook, Instagram, Snapchat, Twitch, Musically YouTube’daki en etkili kişilerle sosyal medya etkileşimi arttırın.

Neden Influencer Ajansı ?

Etkili pazarlama programlarının başarılı bir şekilde geliştirilmesi, sürdürülmesi, ölçülmesi ve optimize edilmesi konusunda tüm şirketler için eşsiz bir deneyim sunarız. Özel seçim filtresi sayesinde markanıza en yakın fenomenleri bulun YouTube, Facebook, Twitter, Instagram ve Snapchat gibi sistemimize kayıtlı olan tüm influencerların istatistiklerini görün ve işbirliği yapın.

Influencer Pazarlamanın Size Faydaları

- Ürün ve hizmetinizi tanıtmak
- Marka bilinirliğini arttırmak
- Şirketinizin, ürününüzün, hizmetinizin güvenirliğini arttırmak.
- Potansiyel müşterileri bulmanızı sağlar ve satışlarınızı arttırır.
- Etkili bir geri bildirim mekanizması oluşturmak.


Kimlerle Çalışıyoruz ?

Fenomen, influencer, talent siz ne olarak adlanrırsanız adlandırın tüm sosyal medya platformlarında ve tanınmış en yaratıcı etkileyicilerle çalışıyoruz.

- Sosyal Medya Fenomenleri (Youtube, Twitter, Instagram,vb.)
- Şarkıcılar, Aktörler, TV ve Radyo Sunucular
- Blogcular, Eğitmenler, Gazeteciler, Fotoğraflar
- Uzmanlar, Yöneticiler, Analistler, Yazarlar
- Sosyal medya sayfaları ve grupları, Kanallar


Daha fazlası..

Hedef kitlenizle anlamlı sosyal etkileşim ve iletişim sağlamanız için bir takım strateji uzmanları, içerik yöneticileri, metin yazarları ile markanızın sesini geliştirir ve arttırırız.

Sosyal Medya Yönetimi

Online İtibar

PR Çalışması

Ücretli Reklam Yönetimi


Reklam Verenlerin Merak Ettikleri?

Influencer Ajansı Nasıl Çalışır?

Influencer Ajansı, markalarla sosyal medya fenomenlerini bir araya getirir. Markalar ya da reklam verenler, kampanyalarını otomasyon içinde oluşturabilir, yönetebilir ve izleme araçlarıyla sonuçlarını analiz edebilirler. Influencer Ajansı, oluşturulan kampanyaların hangi alanda ve hangi fenomen hesaplarda yayınlanacağına karar verebilmeniz için 3 milyondan fazla sosyal medya fenomeni hakkında veri sunar.

Hangi ödeme yöntemleri kullanılabilir?

Influencer Ajansı, markalar ve influencerlar için farklı ödeme yöntemlerini kullanmaktadır. Markanızın tanıtımı için ödemelerinizi

  • Banka Havalesi
  • EFT – Mail Order
  • Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

Sözleşmeler, taahhütler veya özel şartlar var mı?

Sözleşme ve taahhütler, fiyatlandırma periyotları için geçerlidir. Ödemeler aylık, üç aylık faturalandırma döngüsüyle başlayıp, firmanızın ihtiyaçlarına göre altı aylık ya da bir yıllık ödeme periyodu seçimi sunulmaktadır. Farklı ödeme yöntemleri ve planlamaları için iletişime geçmelisiniz.

Etkilenen Medya Değeri (IMV) nedir?

IVM, etki alanınızdaki pazarlama faaliyetlerinizin değerini belirlemek için kullanılan kıyaslamadır. Bu kıyaslama, ücretli kanallarda ödediğiniz reklam ve tanıtım ücretlerinin sosyal medya platformlarında influencerlar tarafından oluşturulan özel içerik maliyetleriyle gerçek zamanlı olarak karşılaştırılmasını sağlar.

Influencer Ajansı kampanyamı oluşturabilir ve yönetebilir mi?

Influencer Ajansı, kurum içi ve sertifikalı ajans paydaşlarımızın bir arada çalıştığı platformdur. Platform, marka ve reklam verenler ile içerik oluşturucuların bir araya gelmesini sağlayan danışmanlık, eğitim ve yönetilen hizmetler için kampanyalar oluşturma, yönetme ve izleme işlemleri otomasyonu sağlar. Her marka veya ajans kampanyası birbirinden farklıdır. Bu nedenle doğrudan bizimle iletişime geçmeniz en doğrusudur.